جمعه, 17 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۲:۱۵:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 11
  • کد خبر : ۶۳۹۲
همزمان با هفته كار و كارگر طی مراسمی از پرسنل خدوم شهرداری رامسر توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی و مدیران اجرایی شهرداری تجلیل بعمل آمد.


✅به گزارش روابط عمومی شهرداری رامسر، مراسم گرامیداشت روز کارگر به منظور تجلیل از زحمات پرسنل خدوم این مجموعه با حضور کارگران و اعضای شورای اسلامی رامسر  برگزار شد.

🔖در این مراسم مهندس خوش قلب ،شهردار رامسر ضمن تبریک هفته کار و کارگر به پرسنل خدوم شهرداری گفت: اگر امروز شاهد اتفاقات خوبی در شهر هستیم همه آنان مرهون دستان پر مهر شما کارگران است.

🌱وی نقش و جایگاه کارگران را فراموش نشدنی دانست و از زحمات یک ساله پرسنل شهرداری در راستای خدمت رسانی به مردم تشکر کرد و افزود:  اگر چه امکان تجلیل از تک تک شما میسر نیست اما به رسم خداقوت گویی و تقدیر، امیدواریم با اجرای این برنامه بخش کوچکی از زحمات شما را جبران نماییم.

🌹خوش قلب شهردار رامسر با اشاره به خدمات شبانه روزی کارگران شهرداری رامسر خاطر نشان کرد: کارگران شهرداری بخاطر نوع کار این مجموعه ،زمانی که باید در کنار خانواده و یا مشغول استراحت باشند به ویژه ایام تعطیلات که حجم کار چندین برابر است با حضور در بخش های مختلف فضای سبز،خدماتی و دیگر واحدها تلاش می کنند تا فضای بهتری را برای زندگی شهروندان ایجاد کنند.

🌷در پایان این مراسم از کارگران مجموعه شهرداری رامسر با اهدای لوح تقدیر  و هدایا تجلیل به عمل آمد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0